Haber

Kılıçdaroğlu’na Oy Vermek İçin Kuran Okuyan Kullanıcıdan Azınlık Akışına: Haftalık TikTok Gündemi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. Çıplak fotoğraflarının yapay zeka kullanılarak oluşturulduğunu söyleyen TikTok fenomeninden, köpekleri sokaktan uzak tutmak için bulduğu farklı bir teknikle ortaya çıkan kullanıcıya kadar. İşte bu haftanın en iyi TikTok etkinlikleri.

1- TikTok’ta paylaşılan videoda bir TikTok fenomeni, eline Kuran’ı alarak Kemal Kılıçdaroğlu’na oy toplamak için çalışma başlattı.

?

2- TikTok için fotoğraf çeken üç genç, sahipleri evin içindeyken açık gördükleri evlere girme akımı başlattı.

?

3- Kız arkadaşlarını çocukluklarıyla kıyaslayan TikTok kullanıcıları yeni bir akım başlattı. ‘Kız arkadaşımla küçükken tanışsaydık sevgili olur muyduk?

?

4- Bahçede bulduğu kertenkeleyle oynarken burnunu ısırmanın iyi fikir olacağını düşünen çocuğun o anları TikTok’ta viral oldu.

?

5- ‘Kılıçdaroğlu mu Erdoğan mı?’ sorusuna verdiği yanıtla gündeme gelen vatandaş yeni bir akımın başlamasına neden oldu.

?

6- Seçim zamanı video kaydı isteyen aileleri kandırmanın yolunu bulan genç, TikTok’ta bulduğu taktiği anlattı.

?

7- Bir TikTok kullanıcısı, sokakta karşılaştığı köpekleri uzak tutmak için bulduğu farklı yolu buldu.

?

8- 20 yaşındaki TikTok fenomeni Hasbulla, arkadaşının düğün kutlamasında otomobiliyle yaptığı şov nedeniyle gözaltına alındı.

?

9- TikTok’ta yaptığı paylaşımlarla kısa sürede fenomen haline gelen kullanıcı, tanımadığı bir kullanıcının Instagram’da paylaştığı fotoğrafları yapay zeka kullanarak çıplak fotoğraflara dönüştürdüğünü söyledi.

?

10- Bir TikTok kullanıcısının paylaştığı görüntü sosyal medyada gündem oldu.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu